Červen 2010


casopis

23. června 2010 v 19:00 | VV |  KRESBA
Jsem na sebe naštvaná! říkala jsem si že sem budu pravidelně přidávat příspěvky a posledni dobou se to nedaří!!! jednak je to proto, že tohle je blog o kreslení a přidávám články většinou jen s obrázky, které jsem nakreslila. Jelikož jsem za poslední měsíc nevzala žádnou výtvarnou pomůcku do ruky, tak je to dost bída :((
Nevím, ale já mám třeba takové období, kdy za jeden den toho nakreslím strašně moc a vydrží mi to přes měsíc a pak další měsíc vůbec nic nenakreslím! možná jsem divná :) teď jsem na kreslení neměla moc času a ani chuť, ptotože jsem začala už podruhé číst knížku "My děti ze stanice ZOO"(doporučuju) a dnes jsem ji dočetla a taky jsem neměla čas kvůli něčemu jinému..ale o tom tady už mluvit nebudu.

Takže tady jsou sice staré obrázky ale přece jenom :) je to obrázek, který vybrali na titulní stránku školního časopisu, tak doufám že se bude líbit :)
casak
eh

Koupání

13. června 2010 v 9:00 | VV |  VODOVKY
Hola, hola!
jak se Vám daří holoubátka? Z minulého článku vás mohu informovat, že koťátku jsem našla nový domov u spolužáka. Dnes si pro něj má přijet.

Co jsem dělala včera? No, včera to bylo úplně super! :) jak jste již z mých předchozích článků mohli vyrozumět, mám 8 (no skoro 9) měsíční štěně - boxera jménem Simbo. Má docela respekt z vody a já si kdysi slíbila, že až bude teplo, tak ho půjdeme naučit "plavat" a včera se tak stalo..
S kámoškama jsme si zajely na nedaleké na přírodní koupaliště. Vzaly jsme teda i Simbouška. měla jsem trochu strach, že do té vody vůebc nevleze, ale nakonec byly mé obavy zbytečné a ani jsem ho nemusela přemlouvat. Do vody hupsl hned, co jsme si našli pěkné místečko k uvelebení. A že nám to trvalo. Museli jsme obejít skoro celou přehradu (jestli to byla přehrada) abychom se dostali na "pláž", která z dálky vypadala opravdu hezky. Cestu nám sužovalo odporné horko (né že bych chtěla zimu) a aby toho nebylo málo taky pěkně otravný hmyz. Pořádně jsme ho začali vnímat, až když jsme procházeli lesem. tam to bylo k nevydržení i přesto, že jsme použili ochranný repelent.  Konečně jsme prošli lesem až k pláži. SUPER! nejprve si pláž prohlédneme a první, čeho si včimnu je nějaká starší paní, která se na veřejnosti převléká. "vidíte to? hah" prostudujeme pláž podrobněji a zjistíme, že se nejedná jen o ledajakou pláž, ale že jsme se octli na nuda pláži :))) žůžo, co?  tak jsme si sbalili saky paky a šli zase lesem, hledat nějaké jiné místečko...konečně jsme si lehli, pes skočil do vody, my taky a všichni byli vklidu. Pak jsme si ale všimly kámoščiného obrovského kousance na (tuším, že ty bylo na pravém) poprsím. A nebyla jediná kdo byl poštípán komáry. Komáry velikosti až 2 cm! chvíli jsme tam pobyli a šli o dům dál. Když štípance začaly svědit, rozhodli jsme se, že už pojedeme domů. Chtěla jsem zavolat dědovi, ať pro nás přijede ALE.. neměla jsem mobil...Musela jsem ho někde ztratit...rozdělili jsme se na dva týmy. Jeden tým tvořila P. a baťohy a tašky a druhý tým Simbo, M. a já. Tým číslo 1 si šel sednou do hospody a tým číslo 2 šel hledat. Za pomoci pátracího psa Simba jsme mobil nenašly. Nějakým způsobem jsme zavolali dědovi aby nás vyzvednul.

ach jo!

8. června 2010 v 22:01 | VV |  FOTKY
Poslední dobou se mi moc nedaří! Samé špatné zprávy a když dobré tak se hnedle změní ve špatné! :( začalo to tím, že jsem našla kotě...
Šla jsem jednou takhle se Simbem na procházku a v zatáčce u lesa slyším mňoukat koťátko. Tak jsem psa přivázala ke stromu a šla se na něj podívat. Nejprve jsem ho nemohla najít. Někam se schovalo, ale pak vylezlo a já ho vzala domů...doma ho dala do prádelny, dala mu najíst a nechala ho vyspat. Řekla jsem to mámě a brzo to zjistil i taťka. Mamka reagovala docela kladně(s čímž jsem počítala) a taťka..no tak jak taťka..ani ne negativně, spíš pozitivně...
Tak jsem ho seznámila s naším neurotickým kocourem, kterého strašně miluju! Muchacho, ten náš kocour však reagoval dosti negativně a bylo zjevné, že ho ve svém teritoriu nechce. Pokoušela jsem se ho uplácet sirovým mletým masem, ale nijak zvlášť jsem neuspěla...ne, že by nejedl ale to kotě se mu prostě nepáčilo. Tak jsem ho dala zase do prádelny a chodila za ním aby to Muchacho ani Simbo neviděli :) jenomže pak se to nějak zvrtlo a ani mamka ani taťka to kotě nechtějí. A teď jsou dvě možnosti: 1) útulek - s tím já absolutně nesouhlasím nebo 2) ho někomu dát.
Zatím jsem našla dva teoretické zájemce, teď doufám aby si ho jeden z nich opravdu vzal..

trhj

U babičky

3. června 2010 v 21:58 | VV |  AKRYL
Minulý víkend jsem jela k babičce a řekla si, že tam najdu spoustu inspirativních věcí k malování...a taky že jo! Něco jsem namalovala něco nakreslila...babička s dědou pořád otravovali ať už jdu domů, že je zima, ať si odpočinu, nebo mě říkali, jak by ten stín na tom obrázku namalovali jinak, nebo jak by ty listy udělali né tak výrazné..ale to už je prostě babička s dědou :) a mám je ráda takové, jací jsou..

Cítím se docela provinile, že jsem tady celý týden skoro nebyla a nepřidala žádný článek. Omlouvám se, měla jsem hodně práce se školou..vždyť to znáte. To, že jsem sem nechodila se taky odrazilo na návštěvnosti..6 lidí za den je nic moc ;)
a taky mě moc potěšilo, že jsem se ocitla v oblíbených stránkách na jednom moc fajn blogu :) za to děkuju!

Tak tady jsou ty věci, co jsem namalovala:
  • tady ten první jsem sice malovala doma, ale nebudu ho sem dávat zvlášť
ananas