Červenec 2010

kurz - krivoklatsko

27. července 2010 v 13:40 | VV |  KRESBA
Děťátka!! Už jsem zpátky! Chyběla jsem vám? Asi těžko, že? :D

Strávila jsem 5 dní na výtvarném kurzu v blízkosti hradu Křivoklátu. Musím říct, že mi to dalo opravdu hodně. Jednak jsem poznala nové lidi ale hlavně si myslím, že jsem se zlepšila v kreslení. Začala jsem víc vnímat detaily a trávit víc času nad obrázkem. Takže jsem opravdu ráda, že mi brácha dal takový krásný dárek k narozeninám.
Taky jsem byla dalších pár dní v jižních Čechách. Konkrétně v Českém Krumlově - musím říct, že je to opravdu moc krásné město. Nejlepší zážitek mám asi odtamtud, protože jsme sjížděli Vltavu na raftu. A pak jsme přejeli na Šumavu. Tam se mi vůbec nechtělo a brzo se ukázalo, že se mi tam nechtělo oprávněně. Měli jsme tam strávit celkem tři dny ovšem zůstali jsme tam jen jednu noc. Nevyšlo nám počasí a tak se tam nedalo nic dělat. 
Po cestách jsme si prohlédli dva krásné zámečky - Českou Lhotu a Hlubokou nad Vltavou. Z obou jsem si přivezla náušnice :)
A taky jsem smočila nohy v Lipně :D 

Každopádně, tady jsou ty hlavní obrázky, kvůli kterým píšu tenhle článek a sice ty z kurzu:

takže tady máme skleničky, lampu, hrad Křivoklát, klíče od hradu, Davida - asi můj most favourite one a les
11

Krabička

9. července 2010 v 20:17 | VV |  TVOŘÍM
no, tak kdo si ještě pamatuje, co jsem psala v minulém článku? - že sem vůbec nechodím a že o prázdninách budu mít konečně čas na malování. A situace vypadá přímo opačně! za celou tu dobu jsem nic nenamalovala! Mnohem víc jsem sportovala a prázdniny si užívám... jen abych to nezakřikla, bohužel mám i pár špatných zážitků, ale to k tomu taky patří 

k malování: brzo by se to mělo změnit, protože jsem na narozky, které jsem měla 7.7. (kdyby mi někdo chtěl popřát :DD) dostala výtvarný kurz na Křivoklátsku.. už se strašně těším, měla bych si tam vzít 10 svých obrázků aby zjistili, jakým stylem kreslím, tak bych měla pomalu začít vybírat =)
vůbec celé moje narozeniny byly dosti umělecky zaměřené :) mimo ten kurz jsem taky dostala knížku, o jednom z mých oblíbených umělců - o Andy Warholovi, takže jsem si ji přidala do sbírky k Dallímu a Goghovi, heh. Taky jsem dostala knihu o různých technikých a stylech kresby a malby a abych nezapoměla AKVAREL! moje první akvarelová sada. Až doposud jsem malovala pouze akvarelovými pastelkami, takže jsem měla obrovskou radost a hned jsem to začala zkoušet... bohužel mi to vůbec nejde! :D ale každý začátek je těžký, vůbec mě to neodrazuje a budu se snažit dál =)také jsem poprvé zkoušela moduritovat, vůbec mi to nešlo a pak se ukázalo, že jsem to dělala úplně špatně :) tak tohle z toho vzniklo..

krabicka