Říjen 2010

American Lady

31. října 2010 v 12:54 | VV |  KRESBA
Strašně se mi líbilo přání, co poslala tetička bráchovi k narozkám, tak jsem si ho nakreslila.
Trochu pozměnila, ale základ zachovala.
Snad se bude líbit.
Jinak přeju pěkné dušičky :)

lady

Postavy

29. října 2010 v 21:31 | VV |  KRESBA
Místo toho, abych se šla s kamarády bavit do místního diskotékového putiku, radši sedím doma, kreslím a popíjím, ať už je to divné jak chce, kolu s rumem. Když už trčím doma, tak si to aspoň zpříjemním, trochou toho alkoholického opojení. Nebylo by to až tak divné, kdyby tam byla většina koly a trocha rumu, v mém případě je to však naopak. Možná, že se tím tak trochu pokouším zahnat žal... - rumem HAHA, což se mi určitě podaří jelikož doma byla už jen třetina rumu Božkov.
A proč, že vůbec nejdu? Asi mám trochu výčitky svědomí, že minulý obrázek na blogu stál úplně za prd, i když si myslím, že nápad byl dobrý, na druhou stranu zpracování je otřesné. Tak se tedy snažím o něco stoupnout ve vašich očích a taky ještě v jedněch očích..
Tady tyhle obrázky mi ale ke stoupání asi moc nepomůžou, no musím ale říct, že jsem je dělala s radostí :)
A taky nejdu proto, že moje drahocenná kamarádka před půl hodinou zazvonila, zeptala se mě jestli jdu s ní, že na to mám dvacet minut. Nejsem superman!!! Stejně jde i její přítel, takže bych tam byla s ostatní bandou lidí, se kterýma si ani moc nerozumím.

Nevím proč to, ale poslední dobou jsem strašně líná vytáhnout akryl. Jsem dokonce tak líná, že když dokreslím obrázek, tak to po sobě neuklidím, akryl zaschne a mám po legraci. Kdyby jste vstoupili do mého pokoje, hned by jste poznali, že v něm žije člověk, co rád maluje :) Akryl se nachází na mém oblečení, na mém nábytku, na koberci. Na ovečkovém koberci není sám, společnost mu dělá také rozlitá tuš, pastely a uhel. Buď jsem rozmazlený fracek, který si ničeho neváží nebo prostě strašné nemehlo. Řekla bych, že má osobnost je z části tvořena objema těmito možnostmi.

Klubíčka

27. října 2010 v 13:25 | VV |  AKRYL
MOC PRÁCE. LENOST. 

Tak jo, tady to máte. V době kdy jsem to nakreslila, tak se mi to líbilo, těď jako bych to viděla v úplně jiném světle - už se mi to nelíbí. Možná, že když to zmenším co nejvíc, tak to nebude vypadat tak zle :D

tváře

trnorep

2. října 2010 v 12:14 | VV |  PASTELKY
Zdravím vás všechny po delší době! ((začíná to být už trochu klišé)).
Musím se pochválit, za tu dobu jsem nakreslila spoustu obrázku a taky hodně malovala. Dnes Vám ukážu dva obrázky, u jednoho z nich jsem se pokoušela nakreslit pro kamaráda Sebastiána jeho ještěrku zvanou trnorep, kterou chová. Vlastně má dvě, mě stačilo díky bohu nakreslit jen jednu :) docela jsem se u toho obrázku nadřela a byla jsem strašně ráda, že už to mám za sebou, ale určitě to byla dobrá zkušenost.
Druhý obrázek je spíše takové odlehčení. Abych řekla pravdu, líbila se mi víc ta první verze, ona to ani nebyla verze, vhodnější je použít "nedokončený stav". Každopádně myslím, že ani ta konečná fáze není špatná, líbí se mi zastoupení barev, ale není to můj styl, možná jednou za čas proč ne :) a kdyby to nebylo dobrá malba (což asi není, protože jsem přemalovávala starý obrázek, který se mi nelíbil) tak se to aspoň hodí do obýváku, trošku to ho to rozveselilo.

trn1